Tgrt Haber

Aziz Yıldırım'a gittiği düğünde sürpriz pasta kesildi

Editör: Banu İriç / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
19 May 2024 00:56 - Güncelleme : 19 May 2024 00:57
Aziz Yıldırım'a gittiği düğünde sürpriz pasta kesildi

Fenerbahçe başkanlığı için yeniden adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım katıldığı düğüne damga vurdu. Adına pasta kesilen Yıldırım konuklara forma imzaladı, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Manisa’nın Salihli ilçesinde eski Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Adnan Türkay’ın oğlunun düğününe katıldı.

Fenerbahçe'de yapılacak seçimli olağan genel kurulda başkanlığa aday olduğunu açıklayan Aziz Yıldırım, Manisa’nın Salihli ilçesinde Gülsüm- Hüseyin Türkay çiftinin düğün merasimine katıldı. Düğüne katılan Yıldırım, çevre il ve ilçelerden gelen dernek yöneticileri ile kısa bir görüşme gerçekleştirirken, taraftarlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Düğün merasiminde ayrıca Aziz Yıldırım için yaptırılan özel pasta kesilerek davetlilere ikram edildi.

Aziz Yıldırım'a gittiği düğünde sürpriz pasta kesildi - 1. Resim

Düğün merasimine Salihli Belediye Başkanı Mazlum Nurlu, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, Manisa ve Ege Bölgesi’ndeki Fenerbahçeliler Derneği yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Düğün merasiminde şarkıcı Cenk Ürek sahne aldı.

Aziz Yıldırım'a gittiği düğünde sürpriz pasta kesildi - 2. Resim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...