Tgrt Haber

Milli güreşçi Taha Akgül depremde yardım istedi: 30-40 güreşçinin kaldığı bina yıkıldı

06 Şubat 2023 12:46 - Güncelleme : 06 Şubat 2023 12:50
Milli güreşçi Taha Akgül depremde yardım istedi: 30-40 güreşçinin kaldığı bina yıkıldı
Taha Akgül,güreşçi,deprem

Milli güreşçi Taha Akgül, Kahramanmaraş’ta 30-40 güreşçinin enkaz altında kaldığını belirterek, yardım çağrısında bulundu. Güreşçiler olarak kaldıkları binanın yıkıldığını belirten Taha Akgün, ''30-40 güreşçimizin kaldığı bina da yıkılmıştır'' dedi.

Birçok ili etkileyen 7,4 büyüklüğünde Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem sonrası milli güreşçi Taha Akgül, sosyal medyadan yardım çağrısında bulundu. Akgül, “Kahramanmaraş’ta güreş kulübündeki 30-40 güreşçimizin kaldığı bina da yıkılmıştır… Sporcularımız göçük altındadır. Acil yardım bekliyoruz. Allah’ım sen yardım et yarabbi!” paylaşımında bulundu.

İSKENDERUNSPOR'DAN YARDIM ÇAĞRISI

İskenderunspor da, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Hatay’da de hissedilen depremde teknik heyetten 2 çalıştırıcısının enkaz altında kaldığını açıklayarak yardım çağrısında bulundu.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...