Tgrt Haber

Düğün çekimi için gelinlik ve damatlıkla 14 kilometre tırmandılar

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
21 May 2024 17:27 - Güncelleme : 21 May 2024 17:27

Niğde’de yaşayan ve 10 yıldır dağcılık yapan çift, fotoğraf çekimi için gelinlik ve damatlıkla 14 kilometre tırmandı.

Aladağlar’daki 2 bin 840 metre yükseklikteki Kara Göl ve 2 bin 910 metre yükseklikteki Çömçe Göl'de kendilerini çeken çift, "Sürekli dağlarda olan bir çift olarak özel ve bizi yansıtan bir an olması için dış çekimimizi dağda yapmaya karar verdik" dedi.Düğün çekimi için gelinlik ve damatlıkla 14 kilometre tırmandı - 1. Resim

"DAĞLARDA OLMAK HER ZAMAN ÇOK GÜZEL"

Niğde’de kurdukları kulüple dağcı olmak isteyenlere eğitim veren Behiye ve Hikmet İçel çifti yaptıkları açıklamada, "Dış mekan düğün çekimlerimizin özel ve bizi yansıtan çekimler olmasını istedik. Bunun için de en sevdiğimiz yer olan Aladağlar’daki buzul göllerini tercih ettik. Kara Göl ve Çömçe Göl’de amatör bir şekilde çekim yaptık. 14 kilometre yürüyüş olan rotamızda gelinlik ve damatlığı da sırt çantalarımızda taşıdık. Gömlek ve pantolonun ütüsü bozulmasın diye askısıyla çantamızın dışına astık. Bulutlu bir havada biraz üşüyerek çekimimizi yaptık. Bizim için güzel bir anı oldu. Dağlarda olmak her zaman çok güzel" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...