Tgrt Haber

Ankara ve İstanbul’da yaşayanlar dikkat! Bu yollar trafiğe kapatılacak

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
17 May 2024 23:35 - Güncelleme : 17 May 2024 23:39
Ankara ve İstanbul’da yaşayanlar dikkat! Bu yollar trafiğe kapatılacak

Başkentte ve İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbul Valiliği, atanamayan öğretmenler tarafından 18 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu. Ankara'da ise 19 Mayıs’ta bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Ankara ve İstanbul’da etkinlik ve 19 Mayıs nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbul Valiliği, atanamayan öğretmenlerin 18 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştireceği etkinlik çerçevesinde bazı yolların saat 09.00 itibariyle trafiğe kapatılacağını duyurdu. Açıklamada, "Kapatılacak yollar: Macarkardeşler Caddesi, 15 Temmuz Şehitler Caddesi, Şehzadebaşı Caddesi, Vezneciler Caddesi ve bu caddelere bağlanan cadde ve sokaklar trafiğe uygun noktalardan araç trafiğine kapatılacaktır. Alternatif güzergahlar ise Vatan Caddesi, Kadirhas Caddesi, Fevzipaşa Caddesi, Atatürk Bulvarı olacak" denildi.

ANKARA'DA 19 MAYIS’TA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

 Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Ankara’nın Çankaya ilçesinde düzenlenecek etkinlikler için bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ihtiyaç olması halinde 18.00'den itibaren, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi'nin Dögol Caddesi ile İnönü Bulvarı arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde ile sokakların tamamı çift yönlü, Akdeniz Caddesi'nin Gençlik Caddesi ile Aşkabat Caddesi arasında kalan bölümü ve buraya açılan cadde ile sokakların tamamı çift yönlü, 83'üncü Sokak ve buraya açılan cadde ile sokakların tamamı çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacağı açıklandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...