Tgrt Haber

Başkentte şoke eden manzara: Cadde ortasında 10 metre derinliğinde çukur

Editör: Merve Yaz / Kaynak: Anadolu Ajansı
13 Haziran 2024 17:01 - Güncelleme : 13 Haziran 2024 17:08

Ankara'nın Yenimahalle ilçesindeki Melih Gökçek Bulvarı'nda göçük meydana gelirken, 5 metre çapında ve 10 metre derinliğinde çukur oluştu. Esnaf Murat Akçeşme, 2013 yılında da aynı olayın yaşandığını belirterek, "O zaman bir vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Bundan sonra da olacaktır" dedi.

İddiaya göre, dere yatağının üstüne yapılan yolun altında kanalizasyon sularının birikmesi nedeniyle çökme oluştu.

Başkentte şoke eden manzara: Cadde ortasında 10 metre derinliğinde çukur - 1. Resim

BULVAR TRAFİĞE KAPATILDI

10 metre derinliğinde ve 5 metre çapındaki çukur nedeniyle bulvar, araç trafiğine kapatıldı ve çevrede güvenlik önlemi alındı. Belediye ekipleri tarafından bulvarda onarım çalışması başlatıldı.

Başkentte şoke eden manzara: Cadde ortasında 10 metre derinliğinde çukur - 2. Resim

DAHA ÖNCE DE BİR KİŞİ ÖLMÜŞTÜ 


Esnaf Murat Akçeşme, 2013 yılında da aynı olayın yaşandığını belirterek, "O zaman bir vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Burada bir dere yatağı mevcut. Bu nedenle zaman zaman çökmeler meydana geliyor. Bundan sonra da olacaktır. Bunun önlemini alınmalı. Allah'tan şansımıza bir kaza olmadı. Yol çöktü ve yukarıya doğru su çıktı. Yakınında bir araç vardı, arkadaş hemen durdu. Gerekli çalışmalar yapılıyor" dedi. 

 

 

Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...