Tgrt Haber

Kızılcık Şerbeti makyözü 'tükenmişlikle' dalga geçti, Müjde Uzman'dan yanıt geldi

Editör: Banu İriç / Kaynak: tgrthaber.com
24 May 2024 05:15 - Güncelleme : 24 May 2024 05:17

Müjde Uzman, kendisinin tükenmesiyle ilgili dalga geçen video çeken Kızılcık Şerbeti makyözüne sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Kızılcık Şerbeti dizisinin makyözü Esra Okumuş, setten bir paylaşım yaparak "Günlerdir video çekmiyorum çünkü tükenmişlik sendromuna yakalandım. Beni sizler tükettiniz." dediği bir video yayınladı. Sosyal medyada bu videoya gelen tepkiler üzerine Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i müjde uzman yanıt verdi.

Uzman "Esra'cığımın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değiller. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik,empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna." dedi.

Müjde Uzman'dan Kızılcık Şerbeti'nin makyözünün dalga geçen videosuna cevap verdi - 1. Resim

"TÜKENDİM" DEDİ DİKKATLER ÜZERİNE ÇEVRİLDİ

Ünlü oyuncu Müjde Uzman, hastaneden paylaştığı fotoğraf ve açıklamalarla hepimizi korkuttu. Uzun uzun açıklamalar yapan Uzman'ın isyan ederek 'tükendim' demesi dikkat çekti.

943 bin takipçiye sahip Instagram hesabında hastaneye kaldırıldığını duyuran Müjde Uzman, arkadaşlarına bile isyan etti. Özellikle işinin değil, insanların kendisini çok zorladığını belirtti.

"Bugün sabah hastanede atı bayıltacak dozda ilaçlar içeren bir serum yememe rağmen uyumadım (çünkü sonra set vardı; aşırı sorumluluk).

Ardından hastane yatağında kolunda serumla paylaşım yaparak "Hayatımda ilk defa TÜKENDİM." dedi.

Madem hala uyumadım..

Çok düşündüm şu görselle alakalı, ama paylaşacağım. (Dünden bunlar bu arada) Çünkü. Bu bir ajitasyon paylaşımı değil öncelikle. Bu bir, 'Lütttfen artık uyanın, empati yapın, sorumluluk alın, hareketlerinizin sonuçları herkesi etkiliyor, tembelliği, kolaycılığı, hak yemeyi bırakın, düşünün, öğrenin, elinizi taşın altına koyun, yapın ARTIK!' adlı serbest çağrışım paylaşımı. İş zor değil, yoğunluk zor değil, İNSANLAR ZOR. Multitask olmak kendimi tanımlamayı en sevdiğim şeydi, şimdi ise ruhumun en büyük düşmanı. Kendi yapacaklarımı geçtim, etrafımdakilerin de her şeyini dinler, bilir, unutmaz, bir de hatırlatırdım. Asla ama asla üşenmezdim. Tek günde 3 gün gibi yaşar, yorulmaz, tam tersi hayat enerjime eklerdim. Hala 10 adım sonrasını bile şip diye planlar, bu sayede vakit kaybetmez, yapmak istediklerimden olmaz, daha fazla aktivite, daha fazla tecrübe, daha fazla YAŞAM! der sevinirim. Hiç kimse farketmese hatta yanlış anlasa bile herkesin işini gücünü kolaylaştırır, konforunu artırır, anılarını güzelleştirmeye çalışırım. Bu bana yük gelmez asla. Tam tersi; eğer yapmazsam, çünkü ancak yapmamaya çalışmam' gerekir, daha çok yorulurum.

AMA. Hayatımda ilk defa TÜKENDİM.

İşin kötüsü kimse inanmıyor. Herkesin bir teorisi var olmam gereken kişiyle ve sıkıntılarımla alakalı, en büyük sebep de mesleğim! Hayatım çok kolay, ışıltılı pırıltılı (ne demekse), para ve lüks içinde falan olmalıymış kesin. Huhu. Varolmak için önce, akıllı, çalışkan, genele uymayan huyları ve hobileri olan bir kadınsan, üstelik hem kadın hem de oyuncu olduğundan, belli ki tüm hayatın boyunca herkesi tek tek aptal olmadığına inandırman gerekiyor. Evden çıkıp eve dönene kadar güzellik, kilo, iş konuları. HER. GÜN. Sahi kimin işi bu kadar konuşuluyor? Ben başka şeyler konuşamayacak mıyım hiç? Sağlık sorunlarına da inanmıyorlar, ayrıca mesela spor yapmak istemem de saçmaymış, çünkü kilo almıyorsun ki ne gerek var??mış. Anlatmaya çalışıyorsun, ama diyorsun iskeleti, kasları kim taşıyacak? Yer çekimi sürekli aşağı çekerken, kendi kendinize mi ayakta durabildiğinizi sanıyorsunuz? Yazık değil mi bedenimize? Neyse.'

Müjde Uzman'dan Kızılcık Şerbeti'nin makyözünün dalga geçen videosuna cevap verdi - 2. Resim

Kaynak: tgrthaber.com
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...