Tgrt Haber

Apple, Brad Pitt'in başrol olduğu Formula 1 filminin ismini açıkladı

Editör: Murat Makas / Kaynak: WebTekno
06 Temmuz 2024 13:55 - Güncelleme : 06 Temmuz 2024 13:55
Apple, Brad Pitt'in başrol olduğu Formula 1 filminin ismini açıkladı

ABD merkezli teknoloji şirketi Apple üzerinde çalıştığı Formula 1 sinema filminin ismini açıkladı. 25 Haziran 2025'te vizyona girmesi beklenen filmin başrolünde dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt olacak. Filmin gişe rekorları kıracağı düşünülüyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın üzerinde çalıştığı Formula 1 temalı bir sinema filmi merakla bekleniyor. Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt'in başrolde olacağı film pek çok gizemle dolu.

Apple, Formula 1 filminin 25 Haziran 2025'te vizyona gireceğini açıklamıştı. Ayrıca Apple, Formula 1 filminin ismini resmen açıkladı.

Apple, Brad Pitt'in başrol olduğu Formula 1 filminin ismini açıkladı - 1. Resim

APPLE, FİLME "F1" ADINI VERDİ

Apple, yaklaşmakta olan filmi için bir afiş paylaştı. Bu afiş, filmin ismini de gözler önüne serdi. Apple'ın paylaşımına göre Formula 1 temalı filmin ismi, basitçe "F1" olacak. 

Apple'ın Formula 1 filminden beklentiler oldukça yüksek. Küresel çapta vizyona girecek film için 250 milyon dolar gibi para harcanmış durumda.

Apple, Brad Pitt'in başrol olduğu Formula 1 filminin ismini açıkladı - 2. Resim

Sektör kaynakları, önümüzdeki yıl gişe rekorları kıracak yapımlardan bir tanesinin de F1 olduğunu öne sürüyor.

Kaynak: WebTekno
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...