Tgrt Haber

AK Parti’de kamp tarihleri açıklandı: Yeni yol haritası belirlenecek

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
14 May 2024 20:15 - Güncelleme : 14 May 2024 20:21
AK Parti’de kamp tarihleri açıklandı: Yeni yol haritası belirlenecek

AK Parti’de kamp tarihleri belli oldu. AK Parti, istişare ve değerlendirme toplantıları genel merkez yöneticileri ve milletvekilleriyle 7-8 Haziran’da, belediye başkanlarıyla da 1-2 Temmuz'da kamp gerçekleştirecek.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti istişare ve değerlendirme toplantılarına ilişkin açıklamalarda bulundu. AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin yaptığı açıklamada, AK Parti’nin Türk siyasi kültürüne kazandırdığı önemli müesseselerden biri olan ve artık gelenekselleşen istişare ve değerlendirme toplantılarına iki yeni halkayı ekleyeceklerini ifade etti.

AK Parti’de kamp tarihleri açıklandı: Yeni yol haritası belirlenecek - 1. Resim

“YENİ YOL HARİTASI BELİRLENECEK”

Genel Sekreter Şahin, şunları kaydetti:

“7-8 Haziran 2024 tarihinde Kızılcahamam’da genel merkez yöneticileri ve milletvekilleriyle, 1-2 Temmuz 2024 tarihinde Genel Merkez Konferans Salonu’nda belediye başkanlarıyla yapılacak istişare ve değerlendirme toplantılarında 31 Mart seçimlerinin sonuçları değerlendirilerek izlenecek yeni yol haritası belirlenecek."

TRT Haber'de yer alan habere göre AK Parti’nin 2’nci istişare ve değerlendirme kampında yerel yönetimler masaya yatırılacak. AK Parti’de gerçekleştirilecek iki ayrı kamp programında, yerel seçim sonuçları kapsamlı olarak ele alınacak. Seçim sonuçlarına yönelik analizler çerçevesinde yeni yol haritası çizilecek.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...